Odporová guma HMS GU06 oranžová

Odporová guma HMS GU06 oranžová

Kód: 17-33-034
EAN: 5907695522778
Záruka: 2 roky
Výrobce: HMS
299 Kč
Skladem 3 ks
Při nákupu nad 2000 Kč dopravu hradíme my a ještě přidáme dárek
Sleva 3% na nezlevněné zboží pro registrované zákazníky.

Odporová guma HMS PREMIUM GU06 oranžová. Rozměry 2250 x 29 x 5 mm. Odpor 18 - 40,5 kg.... Více informací

Popis produktu
Popis

 

Posilovací odporová guma HMS PREMIUM GU06 oranžová

Extrémně odolná posilovací odporová guma typu „large loop” pro silový a kondiční trénink, se kterou jednoduše a efektivně procvičíte všechny svalové partie. Jedná se o silnou bezešvou smyčku vyrobenou z latexu. Tento typ odporové gumy je nejodolnější a klade největší odpor, proto je nejvhodnější pro silová cvičení a zvýšení pružnosti svalů nebo jako pomocník k odlehčení cvičení, na které nejste zatím dostatečně zdatní, např. při shybech na hrazdě nebo při tricepsových klicích. Gumy jsou také ideální pro aktivaci a zahřátí svalů před sportovním výkonem.


Základním principem posilování je odpor gumy, její rozsah je vyjádřen hodnotou odporu v kg. Ten udává, jaký odpor guma klade při lehkém a maximálním zatížení. Odpor gumy tedy není pevný a se zatížením můžete pracovat. Pro snadnější orientaci jsou jednotlivé stupně odlišeny také barevně.


V současné době patří posilovací odporové gumy k běžnému vybavení sportovců a jsou nedílnou součástí tréninků na všech výkonnostních úrovních napříč sportovním spektrem. Využijete je nejen na domácí cvičení, ale také jako doplněk při cvičení aerobiku, pilates, jógy, zumby, gymnastiky, v bojových sportech, ve vzpírání neboli powerliftingu, při bench pressu, dřepu, mrtvém tahu nebo během strečinku. Čím dál větší uplatnění nachází také na poli rehabilitačních cvičení. Díky svým rozměrům si je jednoduše vezmete kdekoli sebou, jsou ideální na cesty nebo dovolenou, kde není dostatek prostoru nebo času na cvičení v posilovně a snadno se tak udržíte stále ve formě.


PARAMETRY

  • Rozměry: 2250 x 29 x 5 mm
  • Odpor: 18 - 40,5 kg
  • Barva: oranžovo-černá
  • Materiál: latex
  • Záruka: 24 měsíců
Související produkty
Doprava zdarma
Při nákupu nad 2000,- Kč
Objednejte do 12:00
a my vám to pošlem ještě dnes!
Vrácení zboží
až do 30 dnů