Proč nakupovat zrovna u nás?
Doprava zdarma
Při nákupu nad 2000,- Kč
Objednejte do 12:00
a my vám to pošlem ještě dnes!
Vrácení zboží
až do 30 dnů
Filtrovat produkty
Cenový limitStavVýrobceModelová řadaModelBarva

Podlahy

Filtrovat

Podlahy, podlahové desky, modulární podlahy, gumová dlažba, dopadová dlažba, soklové lišty, příslušenství, spojovací kolíky

 

V pestré nabídce našich podlahovin najdete komplexní řešení pokládky podlahy do posiloven, fitness center, sportovních hal a sportovišť, dětských hřišť, ale také do garáže, dílny nebo do skladu.

Vnitřní zátěžové podlahové krytiny je možné použít jako celoplošnou podlahu nebo pochůzné plochy v posilovnách a fitness centrech, jako podložky pod posilovací stroje, odkládací plochy pro činky apod. Jsou vhodné i v dílnách, garážích, jako výstavní plocha pro zboží nebo ochrana povrchu v místech, kde je na podlahu kladena vysoká zátěž. Všechny gumové vnitřní podlahové krytiny jsou vyrobené ze směsi pryžového granulátu SBR, pryžové drásaniny a polyuretanového pojiva. K dispozici jsou 2 základní typy podlahovin plus soklová zakončovací lišta:

  • Pryžové fitness desky jsou panely obdélníkového tvaru. Vyrábí se ve čtyřech výškách, čím je deska vyšší, tím více absorbuje nárazy. Úměrně s tím však roste její cena. Desky je možné volně pokládat na podlahu a v případě, že budou ležet ode zdi ke zdi, není nutné je fixovat. Jinak je vhodné použít polyuretanové pojivo k celoplošnému lepení a polyuretanové fixační lepidlo k lepení jednotlivých desek k sobě, případně pro bodové přilepení dlaždice k podlaze.
  • Modulární pryžové fitness dlaždice mají zámkový puzzle systém, díky kterému dílce jednoduše zapojíte do sebe a můžete vytvořit libovolný tvar a velikost podložky. K dispozici jsou 3 varianty dlaždic pro umístění: střed, kraj a roh. Co se týče samotné instalace, jednotlivé kusy jednoduše spojte do plochy jako puzzle a stejně jako u obdélníkových panelů není potřeba je fixovat lepidlem. Velkou výhodou modulární dlažby je její mobilita, kdykoli ji můžete rozložit, přenést, pohodlně uskladnit a pak zase složit kdekoli jinde. Také je možné snadno přeskládat jen část podlahy nebo dlaždice použít k vytvoření složitého nepravidelného tvaru.
  • Ideálním řešením pro plynulé zakončení podlahy je soklová podlahová lišta, díky které dosáhnete uceleného vzhledu a snadno zakryjete dilatační spáry.

 

Venkovní zátěžové krytiny tlumí zvuky a nárazy a zároveň jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a UV záření. Nejčastěji se využívají pro dopadové plochy na dětských a víceúčelových hřištích, ve sportovních halách, na tenisových kurtech a zimních stadionech, ale také jako chodníky, pěší zóny a parkoviště. K dispozici jsou 2 základní typy plus spojovací kolíky:

  • Gumová dlažba jsou panely čtvercového tvaru. Vyrábí se ve čtyřech výškách, čím je deska vyšší, tím více absorbuje nárazy. Z rubové strany je dlažba opatřena rastrovým drážkováním, které umožňuje odvod vody. Mezi základní vlastnosti patří vodopropustnost, nesmýkavost povrchu, odolnost proti UV záření, elastičnost, a další.
  • Dopadová dlažba splňuje normy dle EN 1177 s deklarovanou výškou pádu. Každý rastr dodává dlažbě jinou měkkost / pevnost, velikostí rastru je tedy dána kritická výška pádu HIC. Platí, že čím větší je rastr, tím vyšší je HIC a tím je i dlažba bezpečnější. Vysoké rastry se nejčastěji používají na dětských hřištích kolem vysokých herních prvků. Nízké rastry pak na workoutových a domácích hřištích, pod houpačkami, skluzavkami nebo v místech bez herních prvků.
  • Všechny typy dlaždic jednoduše spojíte spojovacími kolíky, které najdete v sekci Příslušenství
Zobrazit více