Po - Pá 7:30 - 16:00
cs-CZ
Čeština
cart
Košík
menu

O nás


Specializujeme se na prodej sportovního a fitness vybavení, jako jsou například běžecké pásy, rotopedy, veslovací trenažéry, masážní stroje, posilovací lavice nebo jakékoliv příslušenství pro posilovny a fitness doplňky. E-shop 2sport je ideálním místem pro všechny sportovně aktivní lidi, ale i pro ty, kteří se sportem teprve začínají.

Máme toho pro Vás ale mnohem více! Na 2sport.cz najdete také široký sortiment bruslařského, turistického a plaveckého vybavení, stejně jako i výbavu pro tenis, stolní tenis a badminton.

Přestože máme široký sortiment, stále postupně rozšiřujeme naši nabídku a přicházíme k vám s novými produkty, které odpovídají trendům a požadavkům trhu. Abychom uspokojili všechny tréninkové potřeby našich zákazníků, nabízíme sportovní vybavení, které zpestří každý typ tréninku a zvýší jeho efektivitu a účinnost.

Máme k dispozici pouze osvědčené produkty a vybavení uznávaných značek, což zajišťuje plnou bezpečnost a efektivitu tréninků. Nabízíme zákazníkům široký sortiment vybavení a příslušenství pro trénink v komerčních i domácích posilovnách a fitness klubech. Nabízíme produkty značek: 

V našem internetovém obchodě můžete platit různými způsoby. Snažíme se maximálně vyjít našim zákazníkům vstříc a proto jsme zvolili následující způsoby úhrady:

Pyšníme se skvělou zákaznickou podporou, rádi Vám poradíme s výběrem nebo jiným dotazem a také dbáme na to, aby zboží bylo rychle u vás doma!

V případě, že Vám nesedne velikost, nebo jste neodhadli barvu a nebo jen jste se rozhodli, že zboží chcete vrátit - tak můžete! Více zde.

On-line prodej, doprava nad 2000,- Kč zdarma po celé ČR.

 

 

phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.