Po - Pá 7:30 - 16:00
cs-CZ
Čeština
cart
Košík
menu
O kategorii Steel

Šroubovaný ocelový regál lze libovolně přizpůsobit s ohledem na uspořádání samotných polic. To je možné díky velkému počtu montážních otvorů umístěných podél ramen stojanu. Díky těmto otvorům je možné některé kovové police spojit do série a také připevnit zadní strany polic ke stěně, aby se zvýšila jejich již tak uspokojivá stabilita.
Naše regály jsou vhodné do skladovacích prostor, kde je důležitá především stabilita a funkčnost. Také do interiérů, které vyžadují reprezentativnější vzhled, jako jsou kanceláře nebo obchody. Esteticky přitažlivý design, precizní zpracování a použití vhodných materiálů však vytvářejí výrobek, který v každém ohledu uspokojí i ty nejnáročnější požadavky. O tom nejlépe svědčí komentáře našich věrných zákazníků, které jsou stále pozitivní.
U každého regálu najdete robustní konstrukční prvky, police z profilovaného plechu, úhelníky pro zpevnění spojů, montážní sadu a plastové nožičky, které zabraňují poškrábání podlahy. V balení najdete také návod ke snadné instalaci a dvouletý záruční list.
Doufáme však, že naše výrobky splní všechny Vaše požadavky. Aby tomu tak skutečně bylo, poskytujeme kompletní asistenci již ve fázi výběru konkrétního regálu. Naši zkušení a přátelští pracovníci analyzují Vaše potřeby a poradí vám, jaký model je pro váš konkrétní případ nejvhodnější.

Vybrat si můžete také z modelů:

- policové regály Primo, které mají rám z pozinkované oceli a police z pevných MDF desek s nosností 100 kg

- policové regály Strong, které mají rám z pozinkované oceli a police z pevných MDF desek s nosností 300 kg

phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.