Proč nakupovat zrovna u nás?
Doprava zdarma
Při nákupu nad 2000,- Kč
Objednejte do 12:00
a my vám to pošlem ještě dnes!
Vrácení zboží
až do 30 dnů
Filtrovat produkty
Cenový limitStavVýrobceBrzdný systémHmotnost zátěžového kolaRegulace zátěžePočet stupňů regulace zátěžeMožnost sklopení koleniceMultifunkční počítačDisplejNapájeníTelemetrieTransportní kolečkaNosnostHmotnostKategorie použití

Veslařské trenažéry

Filtrovat

Veslovací trenažéry patří mezi stroje pro nejkomplexnější trénink celého těla. Veslování je přirozený pohyb, který do tréninku zapojuje až 98% všech svalů v těle od krku, přes paže, břicho, záda, hýždě, nohy až po chodidla. Trénink na veslovacím trenažéru je také velice zdravý a bezpečný, nezatěžuje klouby a zlepšuje kardiovaskulární systém.

Veslařské trenažéry se dělí podle typu zátěže a je to také hlavní parametr pro správný výběr:

- mechanické trenažéry jsou velice jednoduché, lehké a levné, mají ale jeden zásadní nedostatek a tím jsou písty, které se používají pro generování zátěže. U tohoto typu trenažéru je velice omezený rozsah nastavitelné zátěže, na písty je během tréninku vyvíjena obrovská síla a může dojít k mechanickému poškození a nebo k vytečení oleje z pístu.

- magnetické trenažéry jsou nejprodávanějšími modely. Jejich zátěžový systém spočívá v třmenu s permanentním magnetem, který se při změně zátěže přibližuje, nebo oddaluje od zátěžového kola. Tento systém je bezporuchový, bezúdržbový a tichý.

- vzduchové trenažéry jsou vybaveny ventilátorovým kolem, které je hlučnější, ale přirozeně generuje exponenciální zátěž (čím je pohyb rychlejší, tím je zátěž větší). Vzduchové trenažéry jsou mnohdy vybaveny také systémem magnetické brzdy, tyto modely mají největší rozsah nastavení zátěže.

Pokud máte vyšší postavu, tak ve výběru zohledňujte i délku kolejnice, aby byl pojezd dostatečně dlouhý.

Zobrazit více