Masážní hula hop HMS HHW06 se závažím a počítadlem zelená

Masážní hula hop HMS HHW06 se závažím a počítadlem zelená

Kód: 17-44-560
EAN: 5907695511949
Záruka: 2 roky
Výrobce: HMS
889 Kč
Skladem 30 ks
Při nákupu nad 2000 Kč dopravu hradíme my a ještě přidáme dárek
Sleva 3% na nezlevněné zboží pro registrované zákazníky.

HMS HHW06 je skládací, masážní hula hop obruč, která je vybavena rotujícím závažím s nastavitelnou vzdáleností od obruče. Vnitřní strana obruče je osazena masážními výstupky. Počítadlo zobrazuje počet obkroužení obruče.... Více informací

Popis produktu
Popis

 

!! Zboží bude odesláno 28.1.2023, sběr závazných předobjednávek!!

 

Masážní hula hop HMS HHW06 zelená

Říká se jim různě - gymnastická obruč, hola hop, hula-hoop, kruh, ... Všechny tyto názvy nese stejný produkt, plastový kruh, který rozkroužíte kolem pasu, užijete si s ním spoustu zábavy a navíc i spálíte nějaké ty kalorie. Níže Vám představíme model HMS HHW06, který je navrhnut tak, aby jemně masíroval a prokrvoval pokožku, maximálně podporoval spalování tuků a můžete si s ním dát i pořádné kardio.


Konstrukce:

HMS HHW06 se skládá z 16-ti plastových dílů a 16-ti spojek, které po složení vytvoří rozebíratelnou obruč. Uvnitř obruče tvoří díly kolejnici, do které se před uzavřením vloží "vozík" se 4-mi kolečky na ložiskách, my mu říkáme kotva. Ke kotvě je pevně připojen délkové nastavitelný řemínek (20 - 38 cm), ke kterému se pomocí karabiny připne 400 gramové závaží, které se podobá kouli a tvoří jej guma naplněná pískem. Kotva se během tréninku pohybuje po obvodu obruče a její odstředivá síla zvyšuje intensitu masáže. Každý díl obruče disponuje masážní hlavicí, která je na pružině a při tréninku slouží k tlumení vibrací vznikajících při pohybu kotvy a zároveň slouží k masáži a prokrvování pokožky. Intensitu masáže ovlivňuje rychlost, jakou kroužíme pasem a délka řemínku, na kterém je připevněno závaží.

Kotva je vybavena počítačem s displejem, který zobrazuje počet obkroužení obruče, spálené kalorie a čas tréninku, aby počítadlo fungovalo správně, je potřeba používat správný spojovací díl k zavírání a otevírání obruče. Ten má červené tlačítko a nápis "Sensor-DoNotDetach" a je vyobrazen níže na levém obrázku.

HHW06 green - konstrukce

Jednotlivé díly tvoří obruč   |   Masážní hlavice na pružinách   |   Kotva s displejem, řemínkem a závažím

Aby šlo hula hop uzavřít, musíme spojit minimálně 12 kusů, při tomto počtu vznikne obruč s vnitřním průměrem 34 cm, pokud spojíme všechny díly, pak vznikne obruč s vnitřním průměrem 45 cm. HMS HHW06 se oproti klasickému hula hopu nasazuje vcelku na těsno a je tedy ideální pro obvod pasu od 75-ti do 109-ti centimetrů.


Používání a trénink:

Před zahájením tréninku je potřeba obruč sestavit, jednotlivé díly se do sebe jednoduše zacvaknou v pořadí díl - spojka - díl - spojka (obrázek A. a B.), nastavíme si odpovídající délku obruče tak, aby nám nepadala z oblasti pasu. Do kolejnice vložíme kotvu (obrázek C.), Hula hop nasadíme kolem pasu a uzamkneme jí pomocí stisku tlačítka (obrázek D.). Teď stačí nastavit délku provázku se závažím posunutím táhla a jsme připraveni k tréninku. Závaží hodíme do směru, do kterého budeme točit boky a začínáme trénink.

HHW06 green - zapínání

Zasouvání spojky   |   Zasouvání dílu   |   Kotva s počítadlem   |   Uzavření obruče

Během kroužení závaží kolem obruče dochází k působení odstředivé síly, ta působí nejsilněji na protilehlou část obruče, kloboučky na této straně se začínají vtlačovat do pokožky a spolu s pohybem závaží je opět vrací do uvolněné polohy. Rychlost masáže tedy probíhá podle rychlosti kroužení boky a její intensit závisí také na vzdálenosti závaží od obruče. Tlak kloboučků na pokožku podporuje její prokrvování a zároveň nabourává tukové tkáně. Intensivní trénink zvyšuje také tepovou frekvenci a 30 minut dokáže nahradit hodinu plavání a nebo až 3 hodiny běhu.


Parametry:

  • Materiál: PVC, ABS, guma, polyester, ocel
  • Počet dílů obruče: 16
  • Vnitřní průměr obruče: 34 - 45 cm
  • Pro obvod pasu: 75 - 109 cm
  • Hmotnost závaží: 400 g
  • Nastavitelná délka provázku závaží: 20 - 38 cm
  • Počítač: počet obkroužení, spálené kalorie, čas tréninku

 

 

 

Doprava zdarma
Při nákupu nad 2000,- Kč
Objednejte do 12:00
a my vám to pošlem ještě dnes!
Vrácení zboží
až do 30 dnů