Po - Pá 7:30 - 16:00
cs-CZ
Čeština
cart
Košík
menu

Masážní hula hoop HMS HHW01 se závažím černá

Kód: 17-44-521
Na dotaz
Termín a způsob doručení
HMS HHW01 je skládací, masážní hula hop obruč, která je vybavena rotujícím závažím s nastavitelnou vzdáleností od obruče. Vnitřní strana obruče je osazena masážními výstupky.Více
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
639 
528.10  bez DPH
ks
gift
Při nákupu nad 2 000 Kč dopravu hradíme my a ještě přidáme dárek.
percent
O 3% lepší ceny na celý sortiment pro registrované zákazníky.
envelope
Dotaz
bell
Hlídat
Parametry
Výrobce:
Kód:
17-44-521
EAN:
5907695511932
Záruka:
2 roky
Hmotnost obruče:
750 g
Hmotnost závaží:
400 g
Masážní výstupky:
Ano
Maximální obvod pasu:
105 cm
Počet částí:
24
Počítač s displejem:
Ne
Vnitřní průměr obruče:
34 cm
Závaží:
Ano
Popis Masážní hula hoop HMS HHW01 se závažím černá

Říká se jim různě - gymnastická obruč, hola hop, hula-hoop, kruh, ... Všechny tyto názvy nese stejný produkt, plastový kruh, který rozkroužíte kolem pasu, užijete si s ním spoustu zábavy a navíc i spálíte nějaké ty kalorie. Níže Vám představíme model HMS HHW01, který je navrhnut tak, aby jemně masíroval a prokrvoval pokožku, maximálně podporoval spalování tuků a můžete si s ním dát i pořádné kardio.


Konstrukce:

HMS HHW01 se skládá z 24 plastových dílů, které po složení vytvoří rozebíratelnou obruč. Uvnitř obruče tvoří díly kolejnici, do které se před uzavřením vloží "vozík" se 6-ti kolečky na ložiskách, my mu říkáme kotva. Ke kotvě je pevně připojen délkové nastavitelný řemínek (22 - 38 cm), ke kterému se pomocí karabiny připne 400 gramové závaží, které se podobá kouli a tvoří jej guma naplněná pískem. Kotva se během tréninku pohybuje po obvodu obruče a její odstředivá síla zvyšuje intensitu masáže. Každý díl obruče disponuje masážním kloboučkem, který je na pružině a při tréninku slouží k tlumení vibrací vznikajících při pohybu kotvy a zároveň slouží k masáži a prokrvování pokožky. Intensitu masáže ovlivňuje rychlost, jakou kroužíme pasem a délka řemínku, na kterém je připevněno závaží.

HHW01 black - konstrukce

Jednotlivé díly tvoří obruč   |   Masážní kloboučky na pružinách   |   Kotva s řemínkem a závažím

Aby šlo hula hop uzavřít, musíme spojit minimálně 14 kusů, při tomto počtu vznikne obruč s vnitřním průměrem 15 cm, pokud spojíme všechny díly, pak vznikne obruč s vnitřním průměrem 34 cm. HMS HHW01 se oproti klasickému hula hopu nasazuje vcelku na těsno a je tedy ideální pro obvod pasu od 45-ti do 105-ti centimetrů.


Používání a trénink:

Před zahájením tréninku je potřeba obruč sestavit, jednotlivé díly se do sebe jednoduše zacvaknou (obrázek A.), nastavíme si odpovídající délku obruče tak, aby nám nepadala z oblasti pasu. Do kolejnice vložíme kotvu (obrázek B.), Hula hop nasadíme kolem pasu a uzamkneme jí pomocí dvou páček (obrázek C.). Teď stačí nastavit délku provázku se závažím posunutím táhla a jsme připraveni k tréninku. Závaží hodíme do směru, do kterého budeme točit boky a začínáme trénink.

HHW01 black - zapínání

Spojování dílů   |   Vložení kotvy   |   Uzavření obruče   |   Hotovo

Během kroužení závaží kolem obruče dochází k působení odstředivé síly, ta působí nejsilněji na protilehlou část obruče, kloboučky na této straně se začínají vtlačovat do pokožky a spolu s pohybem závaží je opět vrací do uvolněné polohy. Rychlost masáže tedy probíhá podle rychlosti kroužení boky a její intensit závisí také na vzdálenosti závaží od obruče. Tlak kloboučků na pokožku podporuje její prokrvování a zároveň nabourává tukové tkáně. Intensivní trénink zvyšuje také tepovou frekvenci a 30 minut dokáže nahradit hodinu plavání a nebo až 3 hodiny běhu.


Parametry:

  • Materiál: PVC, ABS, guma, polyester, ocel
  • Počet dílů obruče: 24
  • Vnitřní průměr obruče: 15 - 34 cm
  • Vnější průměr obruče: 26 - 45 cm
  • Pro obvod pasu: 46 - 105 cm
  • Hmotnost závaží: 400 g
  • Nastavitelná délka provázku závaží: 22 - 38 cm
  • Celková hmotnost: 1,25 kg

 

phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek