Masážní hula hop HMS HHW01 se závažím černá

Masážní hula hop HMS HHW01 se závažím černá

Kód: 17-44-521
EAN: 5907695511932
Záruka: 2 roky
Výrobce: HMS
619 Kč
Skladem 9 ks
Při nákupu nad 2000 Kč dopravu hradíme my a ještě přidáme dárek
Sleva 3% na každý nákup pro registrované zákazníky

HMS HHW01 je skládací, masážní hula hop obruč, která je vybavena rotujícím závažím s nastavitelnou vzdáleností od obruče. Vnitřní strana obruče je osazena masážními výstupky.... Více informací

Popis produktu
Popis

Masážní hula hop HMS HHW01 černá

Říká se jim různě - gymnastická obruč, hola hop, hula-hoop, kruh, ... Všechny tyto názvy nese stejný produkt, plastový kruh, který rozkroužíte kolem pasu, užijete si s ním spoustu zábavy a navíc i spálíte nějaké ty kalorie. Níže Vám představíme model HMS HHW01, který je navrhnut tak, aby jemně masíroval a prokrvoval pokožku, maximálně podporoval spalování tuků a můžete si s ním dát i pořádné kardio.


Konstrukce:

HMS HHW01 se skládá z 24 plastových dílů, které po složení vytvoří rozebíratelnou obruč. Uvnitř obruče tvoří díly kolejnici, do které se před uzavřením vloží "vozík" se 6-ti kolečky na ložiskách, my mu říkáme kotva. Ke kotvě je pevně připojen délkové nastavitelný řemínek (22 - 38 cm), ke kterému se pomocí karabiny připne 400 gramové závaží, které se podobá kouli a tvoří jej guma naplněná pískem. Kotva se během tréninku pohybuje po obvodu obruče a její odstředivá síla zvyšuje intensitu masáže. Každý díl obruče disponuje masážním kloboučkem, který je na pružině a při tréninku slouží k tlumení vibrací vznikajících při pohybu kotvy a zároveň slouží k masáži a prokrvování pokožky. Intensitu masáže ovlivňuje rychlost, jakou kroužíme pasem a délka řemínku, na kterém je připevněno závaží.

HHW01 black - konstrukce

Jednotlivé díly tvoří obruč   |   Masážní kloboučky na pružinách   |   Kotva s řemínkem a závažím

Aby šlo hula hop uzavřít, musíme spojit minimálně 14 kusů, při tomto počtu vznikne obruč s vnitřním průměrem 26 cm, pokud spojíme všechny díly, pak vznikne obruč s vnitřním průměrem 45 cm. HMS HHW01 se oproti klasickému hula hopu nasazuje vcelku na těsno a je tedy ideální pro obvod pasu od 45-ti do 105-ti centimetrů.


Používání a trénink:

Před zahájením tréninku je potřeba obruč sestavit, jednotlivé díly se do sebe jednoduše zacvaknou (obrázek A.), nastavíme si odpovídající délku obruče tak, aby nám nepadala z oblasti pasu. Do kolejnice vložíme kotvu (obrázek B.), Hula hop nasadíme kolem pasu a uzamkneme jí pomocí dvou páček (obrázek C.). Teď stačí nastavit délku provázku se závažím posunutím táhla a jsme připraveni k tréninku. Závaží hodíme do směru, do kterého budeme točit boky a začínáme trénink.

HHW01 black - zapínání

Spojování dílů   |   Vložení kotvy   |   Uzavření obruče   |   Hotovo

Během kroužení závaží kolem obruče dochází k působení odstředivé síly, ta působí nejsilněji na protilehlou část obruče, kloboučky na této straně se začínají vtlačovat do pokožky a spolu s pohybem závaží je opět vrací do uvolněné polohy. Rychlost masáže tedy probíhá podle rychlosti kroužení boky a její intensit závisí také na vzdálenosti závaží od obruče. Tlak kloboučků na pokožku podporuje její prokrvování a zároveň nabourává tukové tkáně. Intensivní trénink zvyšuje také tepovou frekvenci a 30 minut dokáže nahradit hodinu plavání a nebo až 3 hodiny běhu.


Parametry:

  • Materiál: PVC, ABS, guma, polyester, ocel
  • Počet dílů obruče: 24
  • Vnitřní průměr obruče: 26 - 45 cm
  • Pro obvod pasu: 46 - 105 cm
  • Hmotnost závaží: 400 g
  • Nastavitelná délka provázku závaží: 22 - 38 cm
  • Celková hmotnost: 1,25 kg

 

Související produkty
Doprava zdarma
Při nákupu nad 2000,- Kč
Objednejte do 12:00
a my vám to pošlem ještě dnes!
Vrácení zboží
až do 30 dnů