FITNESS GUMA HMS TP01 ČERNÁ

FITNESS GUMA HMS TP01 ČERNÁ

Kód: 17-8-295
EAN: 5907695508086
Záruka: 2 roky
Výrobce: HMS
299 Kč
Skladem 11 ks
Při nákupu nad 2000 Kč dopravu hradíme my a ještě přidáme dárek
Sleva 3% na nezlevněné zboží pro registrované zákazníky.

Posilovací, nebo odporová guma TP01 jak je tato pomůcka nazývána, se využívá zejména jako dopomoc při shybech, tricepsových klicích a dalších variacích cviků. Posilovací gumy jsou velmi často též využívány při rehabilitačním cvičení. Díky tomu, že se neje... Více informací

Popis produktu
Popis

 

Fitness guma HMS TP01 černá

Rehabilitační gumy jsou latexové pásky se dvěma samostatnými konci a délkou 1,5 až 2 m. Jsou určené především pro strečink a rehabilitační cvičení při úrazech svalů, šlach a kloubů, gumy totiž nepředstavují přímou zátěž, ale postupným tahem vytváří odpor. Gumy mají nízký zpětný ráz, takže při natažení necukají zpět, čímž umožnují plynulé protažení. Své využití ale najdou také při silovém a kondičním tréninku, kde slouží jako dopomoc nebo jako dynamická zátěž. Podle potřeby se dají gumy snadno svazovat a vytvářet smyčky, jednoduše si tak můžete upravit odpor zkrácením nebo prodloužením natažené části.


V současné době patří posilovací odporové gumy k běžnému vybavení sportovců a jsou nedílnou součástí tréninků na všech výkonnostních úrovních napříč sportovním spektrem. Využijete je nejen na domácí cvičení, ale také jako doplněk při cvičení aerobiku, pilates, jógy, zumby, gymnastiky, v bojových sportech, ve vzpírání neboli powerliftingu, při bench pressu, dřepu, mrtvém tahu nebo během strečinku. Čím dál větší uplatnění nachází také na poli rehabilitačních cvičení. Díky svým rozměrům si je jednoduše vezmete kdekoli sebou, jsou ideální na cesty nebo dovolenou, kde není dostatek prostoru nebo času na cvičení v posilovně a snadno se tak udržíte stále ve formě.


PARAMETRY

  • Rozměry: 0.12 x 15 x 180 cm
  • Použití: rehabilitace, fitness, pilates
  • Materiál: 100% latex
  • Barva: černá
  • Záruka: 24 měsíců
Související produkty
Doprava zdarma
Při nákupu nad 2000,- Kč
Objednejte do 12:00
a my vám to pošlem ještě dnes!
Vrácení zboží
až do 30 dnů