Proč nakupovat zrovna u nás?
Doprava zdarma
Při nákupu nad 2000,- Kč
Objednejte do 12:00
a my vám to pošlem ještě dnes!
Vrácení zboží
až do 30 dnů
Filtrovat produkty
Cenový limitStavVýrobceSérie

Primo

Filtrovat

Nabízíme Vám pouze regály nejvyšší kvality, které se vyznačují konstrukční stabilitou a pozinkovanou povrchovou úpravou, která dokonale chrání naše výrobky před korozí.

Jsou vyrobeny z tvarovaného ocelového plechu a podepřeny šroubovou montáží, takže budou sloužit dlouhá léta, ať už je využijete jakkoli. Jediné, čím se zde navržené modely liší, jsou rozměry, takže si můžete sami vybrat ten, který bude lépe vyhovovat prostoru, který zařizujete.

Největší výhodou námi vyráběných regálů je materiál, který používáme na police v systému Primo II. Řeč je samozřejmě o MDF deskách, které zajišťují maximální odolnost, vysokou nosnost a naprostou bezpečnost jak pro lidské zdraví, tak pro životní prostředí. Plně ekologická deska, která se vyznačuje hladkým povrchem, určuje estetický vzhled regálu. To se ukazuje jako velmi důležité, zejména v oblastech, jako jsou obchody a kanceláře. To samozřejmě nic nemění na tom, že naše regály jsou vhodné i pro sklady, dílny a výrobní haly.

Z naší strany vám nabízíme plně profesionální služby již od prvního kontaktu a výběru regálové jednotky. Náš kvalifikovaný a přátelský personál vám rád zodpoví všechny vaše dotazy a pomůže vybrat model, který nejlépe vyhovuje Vašim potřebám. Náš kvalifikovaný a přátelský personál vám rád zodpoví všechny vaše dotazy.

Vybrat si můžete také z modelů:

- policové regály Steel, které mají rám z pozinkované oceli a police z ocelového plechu s nosností 90 kg

- policové regály Strong, které mají rám z pozinkované oceli a police z pevných MDF desek s nosností 300 kg

Zobrazit více