Po - Pá 7:30 - 16:00
cs-CZ
Čeština
cart
Košík
menu

MULTIFUNKČNÍ ČINKOVÉ SETY 6V1

 

V předchozím článku jsme se seznámili s multifunkčními činkovými sety 6v1. Ale co všechno z nich můžeš sestavit a jak? Neboj, je to snadné. Pojďme se na ně tedy kouknout blíže.

V balení najdeš dvě jednoruční nakládací osy, spojovací díl, kotoučová závaží, nakládací trn, dvě madla a hvězdicové objímky. Z těchto komponentů pak jednoduše sestavíš hned 6 různých variant.

 

 

VARIANTA 1: JEDNORUČNÍ NAKLÁDACÍ ČINKY

Jednoruční nakládací osy jsou na bocích opatřeny závity, na které jen naložíš požadované závaží a to pak zajistíš pomocí hvězdicových matic.

   

VARIANTA 2: OBOURUČNÍ NAKLÁDACÍ ČINKA

Do spojovacího dílu všroubuj hřídele jednoručních činek. Závaží pak můžeš naložit buď na boční nakládací trny, nebo v případě, že požaduješ větší hmotnost a všechny kotouče se ti na boky už nevejdou, také mezi spojovací díl a jednoruční osy. Vše pak opět zajisti pomocí hvězdicových matic.

   

VARIANTA 3: ČINKY S BOČNÍMI ÚCHYTY

Na jednoruční osy nalož požadované závaží, z jedné strany je zajisti hvězdicovou maticí a na druhou stranu přišroubuj madlo.

  

VARIANTA 4: ČINKY SE TŘEMI ÚCHOPY

Na jednoruční osy nalož požadované závaží a madla přišroubuj z obou stran.

 

VARIANTA 5: KETTLEBELL

Na nakládací trn nalož požadované závaží a z jedné strany zajisti madlem.

  

VARIANTA 6: PODPĚRY PRO KLIKY

Madla můžeš používat také samostatně jako podpěry pro kliky.

 

Všechny rukojeti a madla jsou opatřeny protiskluzovými úchopy, aby byla manipulace i samotné cvičení co nejpohodlnější. Spojovací díl je potažen ergonomicky tvarovanou pěnou pro maximální komfort během tréninku s činkou na zádech. Nakládací jednoručky mají vroubkovaný úchop pro jistý stisk.

Jednotlivé sady se liší počtem kotoučů s celkovou zátěží, použitým materiálem (kotouče kompozitní nebo litinové), provedením (kotouče hladké nebo s pryžovým návlekem) a tvarem (kotouče kruhové nebo šestihranné). Některé sety mají navíc praktický kufřík z tvrzeného plastu pro snadnější přenášení a uskladnění.

 

Kompletní sada klasických činek přece jen potřebuje nějaký ten prostor, a proto pokud hledáš minimalistické řešení své domácí posilovny nebo pokud činky využívá více členů domácnosti, je tato multifunkční sada ideální volbou.

 

Team 2sport.cz

phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.