Doprava zdarma -21%
Magnetický rotoped HMS Premium M1820-i

Magnetický rotoped HMS Premium M1820-i

Kód: 17-1-064
EAN: 5907695501698
Záruka: 2 roky
Výrobce: HMS PREMIUM
10 299 Kč
Běžná cena: 12 999 Kč
Skladem 37 ks
Při nákupu nad 2000 Kč dopravu hradíme my a ještě přidáme dárek
Sleva 3% na nezlevněné zboží pro registrované zákazníky.

Tento rotoped značky HMS Premium je vyroben z vysoce kvalitních materiálů pro zajištění dlouhého a bezporuchového provozu. Produkt je určen k tréninku v pohodlí Vašeho domova a byl navržen tak, aby co nejvíce dál do pohybu svaly a pomáhal spalovat tuk.... Více informací

Popis produktuParametry
Popis

Magnetický rotoped HMS Premium M1820-i

Model M1820-i je v první řadě ergometr, to znamená, že je napájen ze sítě pomocí adaptéru a jeho zátěž se mění automaticky podle průběhu zvoleného programu. Rotoped se dále vyznačuje robustní konstrukcí, pohodlným sedlem, moderním počítačem s přehledným displejem a 9-ti kilogramovým setrvačníkem.


Konstrukce:

HMS Premium M1820-i je vyroben z robustní, ocelové konstrukce. Široké stabilizátory zamezují převrhnutí trenažéru i během intensivního tréninku ve stoje, na předním stabilizátoru se nachází transportní kolečka pro snadné přesouvání rotopedu. Na zadním stabilizátoru jsou nasazeny koncovky se stavěcími šrouby pro vyrovnání trenažéru do roviny i na nerovné podlaze.

Na krku stroje je umístěn držák s bidonem, řídítka s elektrodami pro snímání srdečního tepu, šroub pro nastavení sklonu řídítek a multifunkční počítač, který si popíšeme v samostatném odstavci.

Velké pedály jsou vyrobeny z vroubkovaného, tvrzeného plastu, nastavitelné řemínky pak drží chodidlo pevně na svém místě.

Výška sedlové tyče se nastavuje pomocí ergonomicky tvarovaného šroubu, který stačí potáhnout směrem ven a následně lze upravit výšku sedla, to je umístěno na horizontálně posuvné kolejnici. Samotné sedlo je široké, pohodlné a lze nastavit jeho sklon. 

M1820i - detaily

Šroub pro nastavení výšky sedla   |   Horizontálně posuvné sedlo   |   Stavěcí šroub koncovky stabilizátoru


Brzdný systém:

Brzdný systém modelu HMS Premium M1820-i se skládá z 9-ti kilogramového zátěžového kola a třmenu s permanentními magnety, jehož vzdálenost od setrvačníku mění táhlo servomotoru ovládaného počítačem. Jak se třmen s magnety přibližuje a vzdaluje od zátěžového kola, tak se zvětšuje, nebo snižuje intensita magnetického pole působícího na setrvačník a tím se mění úroveň zátěže podle průběhu zvoleného programu. Zátěž lze samozřejmě upravovat i manuálně stiskem tlačítka na počítači.

Výše popsaný brzdný systém je tichý, nevyžaduje téměř žádnou údržbu a má vysokou účinnost.


Počítač:

LCD displej modelu M1820-i přehledně zobrazuje veškeré údaje pro vyhodnocení tréninku - čas tréninku, ujetou vzdálenost, spálené kalorie, aktuální rychlost, tepovou frekvenci, otáčky pedálů a výkon ve wattech. V pravém horním rohu se nachází matice, která pomocí 10-ti sloupců zobrazuje průběh zvoleného programu, podle tohoto průběhu posílá počítač informace do servomotoru, který následně upravuje zátěž.

Pod displejem jsou graficky znázorněny průběhy jednotlivých, předefinovaných tréninkových programů. Například program P2 simuluje jízdu do stoupajícího kopce, program P12 simuluje intervaly.

Níže se nachází klávesnice se 7-mi tlačítky, pomocí které se počítač ovládá.

Ve spodní části se nachází držák na mobilní zařízení, do kterého si můžete odložit například tablet a během tréninku se dívat na oblíbený seriál.

Počítač dále disponuje Bluetooth rozhraním, pomocí kterého se umí spojit s mobilní aplikací iConsole+, ta slouží jako tréninkový deník, pomocí kterého můžete sledovat zlepšování kondice, nebo se například podělit o tréninkové výsledky na sociálních sítích.


Parametry:

  • Bluetooth
  • Počítač s ovládáním aplikace iConsole+
  • Odpor: automatický v rozsahu 32 stupňů
  • Zátěžové kolo: 9 kg
  • Možnost horizontálního a vertikálního nastavení sedátka
  • Možnost nastavení řidítek
  • Transportní kolečka
  • Váha: 36,5 kg
  • Maximální zatížení: 150 kg
  • Rozměr stroje: 156x100x56cm (výš.× dél.× šíř.)

 

Brzdný systém: Magnetický
Hmotnost zátěžového kola: 9 kg
Regulace zátěže: Automatická - podle průběhu programu
Počet stupňů regulace zátěže: 12
Počet tréninkových programů: 24
Multifunkční počítač: Ano
Mobilní aplikace: Ano
Displej: LCD
Napájení: Ze sítě 230V
Naklápění řídítek: Ano
Naklápění sedla: Ano
Polohování sedla: Vertikálně a horizontálně
Telemetrie: Ano
USB port: Ne
Transportní kolečka: Ano
Hmotnost: 37 kg
Nosnost: 150 kg
Kategorie použití: HB - domácí
Doprava zdarma
Při nákupu nad 2000,- Kč
Objednejte do 12:00
a my vám to pošlem ještě dnes!
Vrácení zboží
až do 30 dnů