KFD Premium TCM 500 g s příchutí pomeranče a citronu

KFD Premium TCM 500 g s příchutí pomeranče a citronu

Kód: KF-01-173
EAN: 5901947664759
Záruka: 2 roky
Výrobce: KFD
649 Kč
Skladem 3 ks
Při nákupu nad 2000 Kč dopravu hradíme my a ještě přidáme dárek
Sleva 3% na nezlevněné zboží pro registrované zákazníky.

KFD Premium TCM je 100% čistý kreatin malát - vysoké farmaceutické kvality, v ochucené verzi.... Více informací

Popis produktu
Popis

KFD Premium TCM je 100% čistý kreatin malát - vysoké farmaceutické kvality, v ochucené verzi.
Molekula TCM se skládá ze tří molekul kreatinu vázaných na kyselinu jablečnou, která hraje podpůrnou roli při transportu kreatinu do svalů. Hlavní funkcí kreatinu je produkce energie, kterou tělo využívá mimo jiné k obnově energetických zásob. Přispívá tedy k regeneraci svalů (kreatin má také antikatabolický účinek) a pomáhá vám cvičit déle, ale stejně efektivně. Je považován za účinný, legální anabolický prostředek díky účinnému nárůstu síly a svalové hmoty (při vyvážené stravě a správně naplánovaném silovém tréninku)
Kyselina jablečná je pomocnou a pufrovací látkou. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost v případě po sobě jdoucích krátkých cvičení vysoké intenzity.

KFD Premium TCM:
- až 500 g vysoce kvalitního kreatin malátu,
- má lahodné příchutě na výběr,

TCM vykazuje hygroskopické vlastnosti (je náchylný k absorpci vlhkosti), což způsobuje hrudkování produktu. Jedná se o přirozený proces, který nemá vliv na vlastnosti TCM. Aby nedošlo k podvázání kreatin malátu, přidáváme velmi malé množství protispékavé látky, takže se účinek může u některých šarží projevit ještě před otevřením balení. Poté stačí produkt rozmělnit, např. lžící.
POZNÁMKA - tento produkt, protože je kombinací kyseliny jablečné a kreatinu, má podobné problémy s rozpouštěním jako např. kyselina citronová. Řešením je použití ohřáté vody nebo ponechání ve studené vodě po o něco delší dobu (dokud se nerozpustí).

TABULKY NUTRIČNÍCH HODNOT:

Denní dávka: 5 g
Počet dávek v balení: 100
1 denní dávka obsahuje:
Kreatin malát: 4814 mg
z toho kreatin 3610 mg


Informace z etikety produktu:
KFD PREMIUM TCM (příchuť tropická, příchuť jablko-hruška, příchuť pomeranč-citrón) je doplněk stravy v prášku obsahující kreatin malát. Obsahuje sladidlo.
Složení: Kreatin malát, aroma, sladidlo: sukralóza.
Doporučené použití: 5 g 1x denně. Příprava: 5 g (cca 1 zarovnanou odměrku) nasypte do nádoby se 150-200 ml vody nebo džusu a důkladně promíchejte. Spotřebujte ihned po přípravě, v závislosti na individuální potřebě, např. před tréninkem. K odměření přesné porce doporučujeme použít váhu. Neužívejte častěji než 1x denně.
Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek. Výrobek nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Výrobek je určen pro dospělé. Výrobek by neměly užívat děti, těhotné a kojící ženy a lidé s onemocněním ledvin nebo jater.
Skladování: Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Skladujte v uzavřené nádobě při pokojové teplotě. Chraňte před teplem, vlhkostí a světlem.
Doprava zdarma
Při nákupu nad 2000,- Kč
Objednejte do 12:00
a my vám to pošlem ještě dnes!
Vrácení zboží
až do 30 dnů