KFD Premium Citrulline 400 g s příchutí coly a limetky

KFD Premium Citrulline 400 g s příchutí coly a limetky

Kód: KF-01-050
EAN: 5901947668474
Záruka: 2 roky
Výrobce: KFD
369 Kč
Skladem 3 ks
Při nákupu nad 2000 Kč dopravu hradíme my a ještě přidáme dárek
Sleva 3% na nezlevněné zboží pro registrované zákazníky.

KFD Premium Citrulline je celých 400 g nejkvalitnějšího L-Citrulin Malátu s přidáním naší originální receptury chuti. Výrobek neobsahuje zbytečná plniva, jako jsou levnější aminokyseliny.... Více informací

Popis produktu
Popis

KFD Premium Citrulline je celých 400 g nejkvalitnějšího L-Citrulin Malátu s přidáním naší originální receptury chuti. Výrobek neobsahuje zbytečná plniva, jako jsou levnější aminokyseliny.
Citrulin obsažený v přípravku je prekurzorem oxidu dusnatého (NO), který hraje klíčovou roli ve správném fungování oběhového a nervového systému jako neuromodulátor a neurotransmiter.
Výzkumy navíc prokázaly, že citrulin malát oddaluje nástup únavy při fyzické námaze, urychluje regenerační procesy svalů a snižuje bolestivost svalů.

KFD Premium Citrulline:
- až 80 porcí produktu za velmi výhodnou cenu,
- receptura s jedinečnou chutí,
- má velmi dobou rozpustnost

Čistá hmotnost: 400 g
Počet porcí: 80

TABULKA NUTRIČNÍCH HODNOT:

Denní dávka: 5 g
Počet dávek v balení: 80
1 dávka obsahuje:
L-Citrulin Malát: 4750 mg
- z toho L-Citrulin: 3250 mg

Poznámka - citrulin malát má silně hygroskopické vlastnosti (hrudkuje). To je přirozená vlastnost. Nepřidáváme umělé protispékavé látky ani látky, které tento proces blokují. Spékání produkt nijak neovlivňuje, nedochází k chemické reakci a citrulin malát je stále stejný citrulin malát. Surovina je už dost hrudkovitá, proto ji při výrobě speciálními mlýny dovedeme do sypké podoby, aby proces balení vůbec mohl proběhnout. Produkt se po několika hodinách od tohoto okamžiku začne znovu shlukovat. Informace z etikety produktu:
KFD PREMIUM CITRULLINE (příchuť oranžáda) je doplněk stravy v prášku obsahující L-citrulin malát. Obsahuje sladidlo.
Složení: L-citrulin malát, aroma, sladidlo: sukralóza. Doporučené použití: 5 g 1x denně.
Příprava: 5 g (cca 3/4 odměrky) nasypte do nádoby se 150-200 ml vody nebo džusu a důkladně promíchejte. Spotřebujte ihned po přípravě, v závislosti na individuální potřebě, např. před tréninkem. K odměření přesné porce doporučujeme použít váhu. Neužívejte častěji než 1x denně.
Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek. Výrobek nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Výrobek je určen pro dospělé. Výrobek by neměly užívat děti, těhotné a kojící ženy a lidé s onemocněním ledvin nebo jater.
Skladování: Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Skladujte v uzavřené nádobě při pokojové teplotě. Chraňte před teplem, vlhkostí a světlem.
Doprava zdarma
Při nákupu nad 2000,- Kč
Objednejte do 12:00
a my vám to pošlem ještě dnes!
Vrácení zboží
až do 30 dnů