KFD Premium Pre-Workout II 375 g s příchutí malin a borůvek

KFD Premium Pre-Workout II 375 g s příchutí malin a borůvek

Kód: KF-01-124
EAN: 5901947663769
Záruka: 2 roky
Výrobce: KFD
459 Kč
Skladem 3 ks
Při nákupu nad 2000 Kč dopravu hradíme my a ještě přidáme dárek
Sleva 3% na nezlevněné zboží pro registrované zákazníky.

KFD Premium Pre-Workout II je vysoce kvalitní doplněk stravy založený na osvědčené receptuře obsahující pouze látky, které podporují tělo při intenzivním tréninku.... Více informací

Popis produktu
Popis

KFD Premium Pre-Workout II je vysoce kvalitní doplněk stravy založený na osvědčené receptuře obsahující pouze látky, které podporují tělo při intenzivním tréninku.
Jde o pokročilý před tréninkový komplex podporující tělo každého sportovce při různých typech fyzické zátěže. Výrobek se skládá z osvědčených složek. Premium Pre-Workout II mohou využívat lidé trénující jak silové, tak vytrvalostní sporty.
Přípravek obsahuje obě složky, které zlepšují prokrvení trénovaných partií (arginin, citrulin), čímž dochází k tzv. svalové pumpě po tréninku a podporuje tělo při vytrvalostním cvičení - zlepšuje koncentraci a vytrvalost a zároveň snižuje únavu (kofein, beta-alanin, tyrosin a taurin).

Čistá hmotnost - 375 g
Počet porcí – 34

TABULKA NUTRIČNÍCH HODNOT

Denní dávka: 11 g
Počet dávek v balení: 34
1 denní dávka obsahuje:
L-citrulin malát: 3000 mg
- z toho L-citrulin: 2050 mg
L-arginin alfa-ketoglutarát: 3000 mg
- z toho L-arginin: 1980 mg
Taurin: 1500 mg
L-tyrosin: 1000 mg
Beta-alanin: 800 mg
Inositol: 650 mg
Kofein: 200 mg


POZNÁMKA: Díky obsahu beta-alaninu, citrulin malátu a bezvodého kofeinu má produkt silně hygroskopické vlastnosti (je vysoce náchylný k absorpci vlhkosti). Tvorba tzv. hrudek nebo jednotné (kompaktní) konzistence neznamená ztrátu vlastností produktu. Datum výroby lze zkontrolovat podle data spotřeby (2 roky od data výroby).

Informace z etikety produktu:
KFD PREMIUM PWR je doplněk stravy v prášku. Vícesložkový před-tréninkový přípravek, obsahuje citrulin, arginin, taurin, tyrosin a beta-alanin, obohacený o inositol a kofein. Obsahuje sladidlo.
Složení: L-citrulin malát, L-arginin alfa-ketoglutarát, taurin, L-tyrosin, beta-alanin inositol, barvivo: extrakt z černé mrkve, aromata, bezvodý kofein, protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin a oxid křemičitý, sladidlo: sukralóza.
Doporučené použití: 11 g 1x denně. Příprava: 11 g (cca 1 a 3/4 odměrky) nasypte do nádoby se 150-200 ml vody nebo džusu a důkladně promíchejte. Spotřebujte ihned po přípravě, v závislosti na individuální potřebě, např. 30 min před tréninkem. K odměření přesné porce doporučujeme použít váhu. Neužívejte častěji než 1x denně.
Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek. Výrobek nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Výrobek je určen pro dospělé se zvýšenou fyzickou aktivitou. Výrobek by neměly užívat děti, těhotné a kojící ženy a lidé s onemocněním ledvin nebo jater. Neužívejte v kombinaci s dalšími produkty, které jsou zdrojem kofeinu nebo jiných složek s podobným účinkem. Skladování: Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Skladujte v uzavřené nádobě při pokojové teplotě. Chraňte před teplem, vlhkostí a světlem.
Doprava zdarma
Při nákupu nad 2000,- Kč
Objednejte do 12:00
a my vám to pošlem ještě dnes!
Vrácení zboží
až do 30 dnů