Kořenící směs KFD na salát 150 g

Kořenící směs KFD na salát 150 g

Kód: KF-VAR-033
EAN: 5901947664360
Záruka: 2 roky
Výrobce: KFD
89 Kč
Skladem 1 ks
Při nákupu nad 2000 Kč dopravu hradíme my a ještě přidáme dárek
Sleva 3% na nezlevněné zboží pro registrované zákazníky.

KFD kořenící směs na saláty 150 g je směs bylinek a sušené zeleniny do salátů. Hodí se ke všem druhům zeleninových a masových salátů díky intenzivnímu aroma bylinek, koření a sušené zeleniny, které vám umožní vychutnat si chuť našich jídel i při dietě.... Více informací

Popis produktu
Popis

KFD kořenící směs na saláty 150 g je směs bylinek a sušené zeleniny do salátů. Hodí se ke všem druhům zeleninových a masových salátů díky intenzivnímu aroma bylinek, koření a sušené zeleniny, které vám umožní vychutnat si chuť našich jídel i při dietě. Složení se skládá pouze z přírodního koření a sušené zeleniny (mrkev, cibule, paprika) a bylinek (koriandr, oregano, bazalka, majoránka, kmín, tymián a libeček), navíc obsahuje špetku soli a cukru pro zvýraznění příslušných chuťových vlastností.
Výrobek neobsahuje žádná plnidla ani konzervační látky.
Koření KFD se vyrábí na území zelených plic Polska, a to téměř výhradně ručně - bez použití strojů, které by mohly nepříznivě ovlivnit složení výrobku.
Čistá hmotnost: 150 g

Informace z etikety produktu:
KFD KOŘENÍCÍ SMĚS NA SALÁTY. Neobsahuje glutaman sodný.
Složení: přírodní koření a sušená zelenina: pepř, hořčice, mrkev, cibule, česnek, koriandr, paprika, oregano, bazalka, majoránka, kmín, tymián, libeček; sůl, kukuřičná krupice, cukr.
Skladování: Uchovávejte na suchém a chladném místě.
Doprava zdarma
Při nákupu nad 2000,- Kč
Objednejte do 12:00
a my vám to pošlem ještě dnes!
Vrácení zboží
až do 30 dnů